Program SPO 2017

Svátky písní Olomouc 2017

středa  31. května – neděle 4. června 2017

 

Středa 31.5. 2017

Sokolovna T. J. Sokol Olomouc – Chválkovice

19:00 Koncert pěveckého sboru Seoul Arte Women’s Choir, Jižní Korea

 


Čtvrtek 1. 6. 2017

Horní náměstí

13:00 Koncert souborů Katedry muzikologie Univerzity Palackého
Conspiercy, Unseeable, Šmitcový kvartet

14:00 Koncert pěveckých sborů
pěvecký sbor Mahidol University Choir, Thajsko
pěvecký sbor Coro Intermezzo, Kostarika

15:00 Koncert jazzového vokálního souboru FourWay

16:30 Koncert pěveckých sborů
pěvecký sbor, Septemthillis, Slovenko
pěvecký sbor Háskólakórinn, Island

17:00 Koncert kapely La Boujeau

20:00 Koncert Hudební Institut pro Svátky

 

Moravská filharmonie Olomouc – Reduta

18:00 Zahajovací koncert festivalu Svátky Písní Olomouc*
pěvecký sbor Coro Intermezzo, Kostarika
pěvecký sbor Mahidol University Choir, Thajsko
pěvecký sbor Seoul Arte Woman’s Choir, Jižní Korea

 


Pátek 2. 6. 2017

 

Moravská filharmonie Olomouc – Reduta

9:00 – 14:45   Mezinárodní soutěž pěveckých sborů Mundi Cantant – Dětské sbory

 

Horní náměstí

9:30 Divadelní stan
Hudebně-dramatické studio při MDO: To zas bude cirkus

10:00 – 16:00 Výtvarný stan
Výtvarné dílny – studio Experiment

11:00 Divadelní stan
Divadlo Tramtárie: Hugo z hor

13:00 Divadelní stan
Hudebně-dramatické studio při MDO: Jonáš, tingl-tangl a klasika

13:00 Pódium
Vystoupení kroužků Domu dětí a mládeže Olomouc

13:30 Pódium
Koncert pěveckých sborů
pěvecký sbor Seoul Arte Women’s Choir, Jižní Korea

14:30 Pódium
Koncert kapely Pískomil se vrací

15:30 Pódium
Vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Dětské sbory

16:00 Pódium
Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže “Hudba může vyprávět”

17.00 – 19.00 Výtvarný stan
Výtvarné dílny – studio Experiment

 


Sobota 3. 6. 2017

Moravská filharmonie Olomouc – Reduta / Palác Bohemia, Kollárovo náměstí

9:00 – 16:10   Mezinárodní soutěž pěveckých sborů Mundi Cantant
Mládežnické a dospělé sbory

 

Horní náměstí

10.00 – 19.00 Výtvarný stan
Výtvarné dílny – studio Experiment

13:00 Divadelní stan
Divadlo GAFA: Edgar

15:30 Divadelní stan
Divadelní spolek Nabalkoně: Stojí hruška

16:00 Pódium
Koncert pěveckých sborů
pěvecký sbor Lumen Pacov, Pacov
pěvecký sbor Lucky Voice Band, Praha

17:00 Divadelní stan
Divadlo GAFA: Muž mojí ženy

17:00 Pódium
Slavnostní vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Mládežnické a dospělé sbory

 

Moravská filharmonie Olomouc – Reduta

19:00 Závěrečný koncert festivalu Svátky Písní Olomouc*
Soutěž o Absolutního vítěze festivalu Svátky Písní Olomouc