Zúčastněné sbory SPO 2016

44. Mezinárodní festival pěveckých sborů Svátky Písní Olomouc 2016

Alenášek

Město: Olomouc (CZE)
Sbormistr: Ester Gallatová

Dětský pěvecký sbor Cantabile

Město: Hranice na Moravě (CZE)
Sbormistr: Markéta Lásková

Dětský pěvecký sbor Jitřenka

Město: České Budějovice (CZE)
Sbormistr: Elvíra Gadžijeva

Dětský sbor Brno

Město: Brno (CZE)
Sbormistr: Mgr. Valeria Maťašová

Chlapecký sbor Bonifantes

Město: Pardubice (CZE)
Sbormistr: Jan Míšek

Komorní sbor Plamen

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Anna Pokorná

Mladinski pevski zbor OŠ Jakoba Aljaža Kranj

Město: Kranj (SLO)
Sbormistr: Monika Donko

OPZ Junior Choir Maribor

Město: Maribor (SLO)
Sbormistr: Manja Gošnik Vovk, Jasna Drobne

Pěvecký sbor gymnázia Benešov

Město: Benešov (CZE)
Sbormistr: Jana Šeborová

Pěvecký sbor Cantica laetitia

Město: Zlín (CZE)
Sbormistr: Josef Surovík

Pěvecký sbor Rošťák

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Anna Pokorná

Pěvecký sbor Vocantes

Město: Přerov (CZE)
Sbormistr: Michal Sabadáš

Plameňáci Šumperského dětského sboru

Město: Šumperk (CZE)
Sbormistr: Tomáš Motýl

Puellae Budviciensis

Město: České Budějovice (CZE)
Sbormistr: Elvíra Gadžijeva

Studánečka

Město: Police nad Metují (CZE)
Sbormistr: Miriam Blažková

Studánka

Město: Police nad Metují (CZE)
Sbormistr: Miriam Blažková

The Junior Girls Choir of Narva Choral School

Město: Narva (EST)
Sbormistr: Nadezhda Kuznetsova

Collegium Musicum Berlin

Město: Berlín (DEU)
Sbormistr: Donka Miteva

Dievčenský spevácky zbor Dolce Canto

Město: Banská Bystrica (SVK)
Sbormistr: Martin Kašša

Dívčí pěvecký sbor SPgŠ Kroměříž

Město: Kroměříž (CZE)
Sbormistr: Jiří Jablunka

Mužský sbor Bonifantes

Město: Pardubice (CZE)
Sbormistr: Jan Míšek

Chorus Mittitur

Město: Šternberk (CZE)
Sbormistr: Tamara Margholdová

Jugendkammerchor des Musikgymnasiums Schwerin

Město: Schwerin (DEU)
Sbormistr: Bernd Spitzbarth

Komorní sbor Cantabile

Město: Hranice na Moravě (CZE)
Sbormistr: Markéta Lásková

Mešani pevski zbor Cantemus

Město: Kamnik (SLO)
Sbormistr: Alenka Podpečan

Pěvecké sdružení Martinů

Město: Třinec (CZE)
Sbormistr: MgA. Michal Zátopek

Pěvecký sbor Křížkovský v Opavě

Město: Opava (CZE)
Sbormistr: RNDr. Karel Holeš

Pěvecký sbor Regina

Město: Vodňany (CZE)
Sbormistr: Romana Rédlová

Spevácky zbor Sursum Corda

Město: Rosina (SVK)
Sbormistr: Bc. Tomáš Vrškovský, Dis. Art.

Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice

Město: Pardubice (CZE)
Sbormistr: Tomáš Žídek