Zúčastněné sbory SPO 2017

45. mezinárodní festival pěveckých sborů Svátky Písní Olomouc 2017

 

Cantabilka ZUŠ Hranice

Město: Hranice na Moravě (CZE)
Sbormistr: Markéta Lásková

 

Cantilena Geyermekkórus

Město: Dorog (HUN)
Sbormistr: Krisztina Kovácsné Fódi

 

Carmen Fidei

Město: Łomża (POL)
Sbormistr: Michał Rajewski

 

Coro Intermezzo

Město: Moravia, San Jose (CRI)
Sbormistr: David Ramirez

 

Českobudějovický dětský pěvecký sbor Canzonetta

Město:  České Budějovice (CZE)
Sbormistr: Petra Nová

 

Dětský pěvecký sbor Cantabile ZUŠ Hranice

Město: Hranice na Moravě (CZE)
Sbormistr: Markéta Lásková

 

Dětský sbor Židlochovice

Město:  Židlochovice (CZE)
Sbormistr: Valeria Maťašová Černohlávková

 

FMV ISIK SCHOOL’S CHOIR

Město: Istanbul (TUR)
Sbormistr: Serap Caldiran Ersoy

 

Gloria Brunensis

Město: Brno (CZE)
Sbormistr: Natalia Chirilenco

 

GLORIA Children’s Choir of the Zhytomyr Municipal Music School No.1

Město:  Zhytomyr (UKR)
Sbormistr: Natalija Klimenko

 

Hanácký mužský sbor Rovina

Město: Olomouc (CZE)
Sbormistr: Honza Žůrek

 

Háskólakórinn

Město: Reykjavík (ISL)
Sbormistr: Gunnsteinn Ólafsson

 

Chorus Mittitur

Město: Šternberk (CZE)
Sbormistr: Tamara Margholdová

 

Pěvecký sbor Colori

Město:  Bučovice (CZE)
Sbormistr: MgA. Kateřina Schönová

 

Komorní sbor Plamen

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Anička Pokorná

 

Lucky Voice Band

Město: Praha (CZE)
Sbormistr: MgA. Lucie Freiberg, MBA

 

Mahidol University Choir

Město: Bangkok (THA)
Sbormistr: Mr. Rit Subsombon

 

Mladinski pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje

Město: Velenje (SLO)
Sbormistr: Tea Plazl

 

Pěvecký sbor Imbus

Město: Praha (CZE)
Sbormistr: Jiří Adámek

 

Pěvecký sbor Kantilénka

Město: Praha (CZE)
Sbormistr: Mgr. Iva Glaserová

 

Pěvecký sbor Kassiopea

Město: Olomouc (CZE)
Sbormistr: Mgr. Hana Vyroubalová

 

Pěvecký sbor Lumen Pacov

Město: Pacov (CZE)
Sbormistr: Petr Koronthály

 

Pěvecký sbor Ohniváček

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Veronika Pokorná

 

Pěvecký sbor Rošťák

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Anička Pokorná

 

Pěvecký sbor Vocantes

Město: Přerov (CZE)
Sbormistr: Michal Sabadáš

 

Pěvecké sdružení Dalibor z. s.

Město: Svitavy (CZE)
Sbormistr: PaeDr. Miroslava Ducháčková

 

Seoul Arte Woman’s Choir

Město: Soul (KOR)
Sbormistr: Ms. Kim Kyoung-Mi

 

Septemthillis

Město: Lipany (SVK)
Sbormistr: Gabriela Pintérová, DiS. art.

 

Studentský sbor Collegium Iuvenum

Město: Český Těšín (CZE)
Sbormistr: Dr. Leszek Kalina

 

Svitavský dětský sbor

Město: Svitavy (CZE)
Sbormistr: Mgr. Dana Pražáková

 

Vox Cantabilis

Město: Jirkov (CZE)
Sbormistr: MuDr. Sylvie Palkosková

 

Ženski komorni zbor Vox Annae

Město: Kamnik (SLO)
Sbormistr: Aleš Sedušak

 

Ženský komorní sbor Puellae Cantantes Bruntál

Město: Bruntál (CZE)
Sbormistr: Anna Kurowska