Zůčastněné sbory SPO 2015

43. mezinárodní festival pěveckých sborů Svátky Písní Olomouc 2015

Amici, Gaudete!

Město: Jablonec nad Nisou (CZE)
Sbormistr: Tomáš Pospíšil

 

Cantabilka ZUŠ

Město: Hranice na Moravě (CZE)
Sbormistr: Markéta Lásková

 

Cantando

Město: Skuteč (CZE)
Sbormistr: Zdeněk Kudrnka

 

Collegium Canticorum

Město: Český Těšín (CZE)
Sbormistr: Anna Szawińska

 

Český chlapecký sbor Hradec Králové

Město: Hradec Králové (CZE)
Sbormistr: Martin Sedláček

 

Dětský pěvecký sbor Tulipán při ZUŠ Bojkovice

Město: Bojkovice (CZE)
Sbormistr: Eva Reginačová

 

DPS Zvonky Hulín

Město: Hulín (CZE)
Sbormistr: Miroslav Uhlíř

 

Girl’s choir Spigo

Město: Spigo (LVA)
Sbormistr: Liga Celma-Kursiete

 

Children’s choir Mladika

Město: Ptuj (SLO)
Sbormistr: Jasna Drobne

 

Chór Miasta Białegostoku

Město: Białegostok (PLN)
Sbormistr: Anna Stankiewicz

 

Chorus Vallis Ylivieska

Město: Ylivieska (FIN)
Sbormistr: Soili Autio

 

International choir of Prague

Město: Praha (CZE)
Sbormistr: Šárka Coleman

 

Iuventus Paedagogica

Město: Levoča (SVK)
Sbormistr: Igor Grega

 

Komorní chrámový sbor Šternberk

Město: Šternberk (CZE)
Sbormistr: Tamara Margholdová

 

Chamber choir Glasis Markovci

Město: Markovci (SLO)
Sbormistr: Ernest Kokot

 

Kopretiny ZUŠ Cheb

Město: Cheb (CZE)
Sbormistr: Eva Kůrková

 

Mešani pevski zbor Gorenje

Město: Gorenje (SLO)
Sbormistr: Katja Gruber

 

Mladinski Pevski zbor Mavrica

Město: Tišina (SLO)
Sbormistr: Alenka Brulc-Šiplič

 

Modrásci

Město: Litoměřice (CZE)
Sbormistr: Saša Pallasová

 

Otroški pevski zbor Planina pri Sevnici

Město: Šentjur (SLO)
Sbormistr: Matej Romih

 

Páni kluci

Město: Litoměřice (CZE)
Sbormistr: Václav Hanč

 

Pěvecký sbor města Vrbna pod Pradědem

Město: Vrbno pod Pradědem (CZE)
Sbormistr: Leoš Sekanina

 

Pěvecký sbor Regina

Město: Vodňany (CZE)
Sbormistr: Romana Rédlová

 

Pěvecký sbor Šternberk

Město: Šternberk (CZE)
Sbormistr: Tomáš Nikl, Lucie Brázdová

 

Pěvecký sbor Vocantes

Město: Přerov (CZE)
Sbormistr: Michal Sabadáš

 

Plamen

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Anička Pokorná

 

Polský pěvecký sbor Hutnik

Město: Třinec (CZE)
Sbormistr: Cezary Drzewiecki

 

Puellae Cantantes Bruntál

Město: Bruntál (CZE)
Sbormistr: Jaroslav Číhal

 

Puellae Cantantes Litoměřice

Město: Litoměřice (CZE)
Sbormistr: Roman Pallas

 

Rošťák

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Anička Pokorná

 

Saulgrieži

Město: Riga (LVA)
Sbormistr: Baiba Mangule

 

Singing Friends

Město: Litoměřice (CZE)
Sbormistr: Roman Pallas

 

SZSU Ozvena

Město: Trenčianske Teplice (SVK)
Sbormistr: Sergej Mironov

 

Ted Bodrum Koleji

Město: Bodrum (TUR)
Sbormistr: Pinar Bircan

 

The Koç School Choir

Město: Istambul (TUR)
Sbormistr: Dilek Sezgin

 

UC Choral Society

Město: Cork (IRL)
Sbormistr: Thomas Doyle

 

Virum Schola Gregoriana Cardinallis

Město: Varšava (PLN)
Sbormistr: Michał Sławecki

 

Ženský pěvecký sbor Melodia

Město: Návsí (CZE)
Sbormistr: Aleksandra Zeman