Festivalové aktivity

Mezinárodní soutěž pěveckých sborů Grand Prix Thailand (Pattaya)

Významná sborová soutěž mezinárodního měřítka. Otevřena pro amatérské dětské, mládežnické a dospělé sbory v 15 soutěžních kategoriích. V jihovýchodní Asii patří k tradičním sborovým soutěžím. Více podrobností o podmínkách a pravidlech soutěže Grand Prix Thailand v kapitole soutěžní podmínky.

Soutěž o Absolutního vítěze festivalu (Pattaya)

Soutěž bez rozdílu kategorie, do které se kvalifikují 3 sbory s nejvyšším dosaženým bodovým hodnocením ze soutěže Grand Prix Thailand. Pro rok 2016 je vypsána finanční cena pro absolutního vítěze festivalu. Více podrobností v kapitole o podmínkách soutěže o Absolutního Vítěze festivalu.

Zahajovací koncert & Přehlídka sborů (Bangkok)

Zahajovací koncert provedený v Bangkoku v Suryathep Hall se stává novodobou tradicí festivalu. Ve spolupráci s Bangkok opera foundation, Rangsit University a Siam Philharmonic orchestra bude provedena známá kantáta Carla Orfa – Carmina Burana. Na programu jí bude předcházet přehlídka zúčastněných zahraničních a thajských sborů. Všem zúčastněným sborům nabízíme účinkování v Carmině Buraně a společnou tvorbu masivního sborového tělesa. Je možné také samostatné vystoupení na přehlídce sborů bez účinkování v kantátě.

Workshop (Pattaya)

Atraktivní workshop pro sborové zpěváky a sbormistry pod vedením zahraničního lektora, ukázky práce se sborem, studium skladeb, příklady výcviku hlasové techniky. Příležitost ke společenskému setkání s ostatními sbory.

Koncertní Maraton & slavnostní zahájení festivalu (Pattaya)

Přehlídka zúčastněných festivalových sborů a slavnostní zahájení festivalu.

Slavnostní vyhlášení výsledků 

Závěrečné setkání sborů