Zúčastněné sbory

45. mezinárodní festival pěveckých sborů Svátky Písní Olomouc 2017

 

Cantabilka ZUŠ Hranice

Město: Hranice na Moravě (CZE)

Sbormistr: Markéta Lásková

Soutěžní kategorie: B2


 

Cantilena Geyermekkórus

Město: Dorog (HUN)

Sbormistr: Krisztina Kovácsné Fódi

Soutěžní kategorie: B3


 

Carmen Fidei

Město: Łomża (POL)

Sbormistr: Michał Rajewski

Soutěžní kategorie: H2, H4


 

Coro Intermezzo

Město: Moravia, San Jose (CRI)

Sbormistr: David Ramirez

Soutěžní kategorie: E3, F, H2, J2, K2, K4

Coro Intermezzo (CRI)

 

Českobudějovický dětský pěvecký sbor Canzonetta

Město:  České Budějovice (CZE)

Sbormistr: Petra Nová

Soutěžní kategorie: A1, G1


 

Dětský pěvecký sbor Cantabile ZUŠ Hranice

Město: Hranice na Moravě (CZE)

Sbormistr: Markéta Lásková

Soutěžní kategorie: B2


 

Dětský sbor Židlochovice

Město:  Židlochovice (CZE)

Sbormistr: Valeria Maťašová Černohlávková

Soutěžní kategorie: B2


 

FMV ISIK SCHOOL’S CHOIR

Město: Istanbul (TUR)

Sbormistr: Serap Caldiran Ersoy

Soutěžní kategorie: B3, K3


 

Gloria Brunensis

Město: Brno (CZE)

Sbormistr: Natalia Chirilenco

Soutěžní kategorie: F, H2


 

GLORIA Children’s Choir of the Zhytomyr Municipal Music School No.1

Město:  Zhytomyr (UKR)

Sbormistr: Natalija Klimenko

Soutěžní kategorie:  B3


 

Hanácký mužský sbor Rovina

Město: Olomouc (CZE)

Sbormistr: Honza Žůrek

Soutěžní kategorie: K2


 

Háskólakórinn

Město: Reykjavík (ISL)

Sbormistr: Gunnsteinn Ólafsson

Soutěžní kategorie: A5, E3


 

Chorus Mittitur

Město: Šternberk (CZE)

Sbormistr: Tamara Margholdová

Soutěžní kategorie: H2


 

Pěvecký sbor Colori

Město:  Bučovice (CZE)

Sbormistr: MgA. Kateřina Schönová

Soutěžní kategorie:  B3


 

Komorní sbor Plamen

Město: Přelouč (CZE)

Sbormistr: Anička Pokorná

Soutěžní kategorie: D3, J3


 

Lucky Voice Band

Město: Praha (CZE)
Sbormistr: MgA. Lucie Freiberg, MBA
Soutěžní kategorie: A5


 

Mahidol University Choir

Město: Bangkok (THA)
Sbormistr: Mr.Rit Subsombon
Soutěžní kategorie: D3, H2


 

Mladinski pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje

Město: Velenje (SLO)
Sbormistr: Tea Plazl
Soutěžní kategorie: B3


 

Pěvecký sbor Imbus

Město: Praha (CZE)
Sbormistr: Jiří Adámek
Soutěžní kategorie: F


 

Pěvecký sbor Kantilénka

Město: Praha (CZE)
Sbormistr: Mgr. Iva Glaserová
Soutěžní kategorie: B2


 

Pěvecký sbor Kassiopea

Město: Olomouc (CZE)
Sbormistr: Mgr. Hana Vyroubalová
Soutěžní kategorie: E1


 

Pěvecký sbor Lumen Pacov

Město: Pacov (CZE)
Sbormistr: Petr Koronthály
Soutěžní kategorie: F


 

Pěvecký sbor Ohniváček

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Veronika Pokorná
Soutěžní kategorie: B2


 

Pěvecký sbor Rošťák

Město: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Anička Pokorná
Soutěžní kategorie: B3


 

Pěvecký sbor Vocantes

Město: Přerov (CZE)
Sbormistr: Michal Sabadáš
Soutěžní kategorie: B3


 

Pěvecké sdružení Dalibor z. s.

Město: Svitavy (CZE)
Sbormistr: PaeDr. Miroslava Ducháčková
Soutěžní kategorie: F, H2

Pěvecké sdružení Dalibor Svitavy bylo založeno v roce 1967. Od roku 1995 jej vede Miroslava Ducháčková, na klavír a varhany doprovází Marcela Černá. Dalibor od začátku vystupuje jako smíšený pěvecký sbor nejen v České republice, ale dostává pozvání na samostatné koncerty i do zahraničí. Společně vystupuje s domácími i zahraničními sbory a orchestry na setkáních, festivalech a přehlídkách pěveckých sborů. Za dobu své existence získal sbor mnoho diplomů a čestných uznání a ocenění nejen v České republice. Repertoár sboru tvoří sborové skladby různých stylů i epoch, duchovní i světská sborová tvorba, úpravy lidových písní, kantáty, mše.[/su_expand]

 

Seoul Arte Woman’s Choir

Město: Soul (KOR)
Sbormistr: Ms. Kim Kyoung-Mi
Soutěžní kategorie: K2


 

Septemthillis

Město: Lipany (SVK)
Sbormistr: Gabriela Pintérová, DiS. art.
Soutěžní kategorie: B3


 

Studentský sbor Collegium Iuvenum

Město: Český Těšín (CZE)
Sbormistr: Dr. Leszek Kalina
Soutěžní kategorie: D2


 

Svitavský dětský sbor

Město: Svitavy (CZE)
Sbormistr: Mgr. Dana Pražáková
Soutěžní kategorie: D1


 

Vox Cantabilis

Město: Jirkov (CZE)
Sbormistr: MuDr. Sylvie Palkosková
Soutěžní kategorie: F, H2


 

Ženski komorni zbor Vox Annae

Město: Kamnik (SLO)
Sbormistr: Aleš Sedušak
Soutěžní kategorie: H2, K2


 

Ženský komorní sbor Puellae Cantantes Bruntál

Město: Bruntál (CZE)
Sbormistr: Anna Kurowska
Soutěžní kategorie: F, H2