Výsledková listina SPO 2018

Stáhnout výsledkovou listinu

Mezinárodní soutěž pěveckých sborů Mundi Cantant 2018

 

A1 – Dětské sbory do 12 let

Zlatá medaile IV.
Amici, gaudete! dětský pěvecký sbor při ZUŠ Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou, CZE
24,25
Zlatá medaile I.
Modrásci | Litoměřice, CZE
21,40
Stříbrná medaile IX.
Ohniváček | Přelouč, CZE
19,10
Stříbrná medaile VIII.
Junior choir of DHS “ISKRA” | Petrohrad, RUS
18,70
April | Gačina Leningradská oblast, RUS
18,35
Stříbrná medaile V.
Cantabilka ZUŠ Hranice |Hranice, CZE
15,25

A2 – Dětské sbory do 16 let

Zlatá medaile IV.
Children’s Choir of Primary School Pohorskega odreda Slovenska Bistrica | Slovenska Bistrica, SLO
24,95
Zlatá medaile III.
Otroški pevski zbor Osnovne šole Orehek Kranj | Kranj, SLO
23,55
Stříbrná medaile X.
Dětský pěvecký sbor Kopretiny ZUŠ Cheb | Cheb, CZE
20,25
Stříbrná medaile VII.
Children’s Choir od Primary School dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec | Črešnjevec, SLO
17,45
Stříbrná medaile IV.
Pěvecký sbor Rošťák |Přelouč, CZE
14,90

A3 – Mládežnické sbory

Zlatá medaile VI.
Canto |Náchod, CZE
26,20
Zlatá medaile V.
Puellae cantantes | Litoměřice, CZE
25,70
Zlatá medaile III.
Moravské děti Holešov | Holešov, CZE
23,95
Stříbrná medaile VIII.
Chór DOMINANTA Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku | Rybnik, POL
18,60

A4 – Dospělé sbory – smíšené (S, A, T, B)

Zlatá medaile IV.
Moraviachor | Ostrava, CZE
24,40
Stříbrná medaile X.
MPZ Divača | Divača, SLO
20,05
Stříbrná medaile VI.
Singing Friends | Litoměřice, CZE
16,45
Stříbrná medaile IV.
Vokál Přerov | Přerov, CZE
14,80

A5 – Dospělé sbory – stejné hlasy (S, S, A, A / T, T, B, B)

Zlatá medaile II.
Women Choir Lilith | Ptuj, SLO
22,05
Stříbrná medaile VIII.
Vachův sbor moravských učitelek | Brno, CZE
18,80

A6 – Komorní sbory

Stříbrná medaile IX.
Komorní sbor Nyklband | Frenštát pod Radhoštěm, CZE
19,15

B – Duchovní hudba (dětské, mládežnické, dospělé a komorní sbory)

Zlatá medaile VI.
Puellae cantantes | Litoměřice, CZE
26,50
Zlatá medaile V.
Rybnicki Chór Kameralny Autograph | Rybnik, POL
25,60
Zlatá medaile III.
Komorní sbor Cantabile | Hranice, CZE
23,30
Zlatá medaile I
Vachův sbor moravských učitelek | Brno, CZE
21,85
Stříbrná medaile IX.
Cantus Carponensis | Krupina, SVK
19,40

C – Folklór (dětské, mládežnické, dospělé a komorní sbory)

Zlatá medaile IV.
Moravské děti Holešov | Holešov, CZE
24,50
Zlatá medaile III.
Mapo OB Choir | Seoul, KOR
23,05
Zlatá medaile II.
Pjevački zbor “Josip Vrhovski” Nedelišće | Nedelišće, HRV
22,30
Stříbrná medaile X.
Cep Sahne Chorvus | Istanbul, TUR
20,05

D – Populární hudba (dětské, mládežnické, dospělé a komorní sbory)

Zlatá medaile V.
Komorní sbory Lenky Dohnalové-Mlynářové | Olomouc, CZE
25,95
Stříbrná medaile X.
Pěvecký sbor Plamen | Litoměřice, CZE
20,75
Stříbrná medaile IX.
Children’s Choir od Primary School dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec | Črešnjevec, SLO
19,00

E – Soudobá hudba (dětské, mládežnické, dospělé a komorní sbory)

Zlatá medaile III.
Komorní sbor Lenky Dohnalové – Mlynářové | Olomouc, CZE
23,50
Moraviachor | Ostrava, CZE
23,05
Stříbrná medaile IV.
Modrásci | Litoměřice, CZE
14,10