Výsledková listina SPO 2019

Stáhnout výsledkovou listinu

Mezinárodní soutěž pěveckých sborů Mundi Cantant 2019

 

A1 – Dětské sbory do 12 let

Zlatá medaile III.
Music BoDo mladší | Olomouc, CZE
23,42 b.
Zlatá medaile I.
Dětský Pěvecký Sbor Jiskřička, z.s | Praha, CZE
21,67 b.
Modrásci | Litoměřice, CZE
21,00 b.
Bronzová medaile VIII.
IELEV 125th Year Children’s Choir | Istanbul, TUR
  8,96 b.

A2 – Dětské sbory do 16 let

Zlatá medaile VII.
Atlantic Girls Choir | Newfoundland, CAN
27,13 b.
Zlatá medaile II.
Štývarův dětský sbor | Třinec, CZE
22,08 b.
Zlatá medaile I.
Baiterek | Almaty, KAZ
21,92 b.
Stříbrná medaile VII.
Mládežnický sbor Karla Dvořáčka | Orlová, CZE
17,71 b.
DPS STUDÁNKA | Police nad Metují, CZE
17,54 b.

A3 – Mládežnické sbory

Zlatá medaile I.
Pěvecký sbor Konzervatoře v Teplicích | Teplice, CZE
21,92 b.
Altitudo | Liberec, CZE
21,00 b.

A4 – Dospělé sbory – smíšené (S, A, T, B)

Zlatá medaile VII.
Choir of Maritime University of Szczecin | Szczecin, POL
27,75 b.
Zlatá medaile VI.
UCSI University Chamber Choir | Kuala Lumpur, MYS
26,79 b.
Zlatá medaile V.
Choir of the University of Economics in Katowice | Katowice, POL
25,46 b.
Zlatá medaile I.
Medical University of Gdansk Choir | Gdansk, POL
21,00 b.
Stříbrná medaile V.
Orbis pictus Ostrov | Ostrov, CZE
15,67 b.
Stříbrná medaile III.
Pěvecký sbor města Vrbna pod Pradědem | Vrbno pod Pradědem, CZE
13,67 b.
Bronzová medaile VIII.
Mixed Choir Sedyanka | Silistra, BGR
  8,96 b.

A5 – Dospělé sbory – stejné hlasy (S, S, A, A / T, T, B, B)

Zlatá medaile V.
Kassiopea | Olomouc, CZE
25,25 b.
Zlatá medaile IV.
Dětský pěvecký sbor Primavera | Brno, CZE
24,08 b.
Stříbrná medaile VIII.
Pěvecké sdružení slezských učitelek | Opava, CZE
18,38 b.

A6 – Komorní sbory

Stříbrná medaile IX.
Hekal | Vsetín, CZE
19,33 b.
Bronzová medaile X.
Komorní sbor Florian | Jeseník, CZE
10,42 b.
Bronzová medaile VIII.
Ženský komorní sbor Floriana | Jeseník, CZE
  8,63 b.

B – Duchovní hudba (dětské, mládežnické, dospělé a komorní sbory)

Zlatá medaile VII.
Choir of Medical University of Białystok | Bialystok, POL
27,96 b.
Zlatá medaile VI.
Choir of the University of Economics in Katowice | Katowice, POL
26,75 b.
Zlatá medaile III.
Auris Brunensis | Brno, CZE
23,04 b.
Zlatá medaile II.
Dětský pěvecký sbor Primavera | Brno, CZE
22,04 b.
Stříbrná medaile X.
Mladost | Brno, CZE
20,96 b.
Stříbrná medaile VII.
Pěvecký sbor města Vrbna pod Pradědem | Vrbno pod Pradědem, CZE
17,17 b.
Bronzová medaile IX.
Komorní sbor Florian | Jeseník, CZE
  9,13 b.

C – Folklór (dětské, mládežnické, dospělé a komorní sbory)

Zlatá medaile I.
Pjevački zbor Josip Vrhovski Nedelišće | Nedelišće, HRV
21,21 b.
Stříbrná medaile V.
Saulgriezi | Riga, LVA
15,33 b.

D – Populární hudba (dětské, mládežnické, dospělé a komorní sbory)

Zlatá medaile III.
Altitudo | Liberec, CZE
23,42 b.
Stříbrná medaile VIII.
Modrásci | Litoměřice, CZE
18,71 b.

E – Soudobá hudba (dětské, mládežnické, dospělé a komorní sbory)

Zlatá medaile VIII.
Choir of Maritime University of Szczecin | Szczecin, POL
28,33 b.
Zlatá medaile VII.
Choir of Medical University of Białystok | Bialystok, POL
27,96 b.
Zlatá medaile IV.
Baiterek | Almaty, KAZ
24,00 b.