Participating choirs FOSO 2015

43rd International Choir Festival of Songs Olomouc 2015

Amici, Gaudete!

City: Jablonec nad Nisou (CZE)
Conductor: Tomáš Pospíšil

 

Cantabilka ZUŠ

City: Hranice na Moravě (CZE)
Conductor: Markéta Lásková

 

Cantando

City: Skuteč (CZE)
Conductor:: Zdeněk Kudrnka

 

Collegium Canticorum

City: Český Těšín (CZE)
Conductor: Anna Szawińska

 

Český chlapecký sbor Hradec Králové

City: Hradec Králové (CZE)
Conductor: Martin Sedláček

 

Dětský pěvecký sbor Tulipán při ZUŠ Bojkovice

City: Bojkovice (CZE)
Conductor: Eva Reginačová

 

DPS Zvonky Hulín

City: Hulín (CZE)
Conductor: Miroslav Uhlíř

 

Girl’s choir Spigo

City: Spigo (LVA)
Conductor: Liga Celma-Kursiete

 

Children’s choir Mladika

City: Ptuj (SLO)
Conductor: Jasna Drobne

 

Chór Miasta Białegostoku

City: Białegostok (PLN)
Conductor: Anna Stankiewicz

 

Chorus Vallis Ylivieska

City: Ylivieska (FIN)
Conductor: Soili Autio

 

International choir of Prague

City: Praha (CZE)
Conductor: Šárka Coleman

 

Iuventus Paedagogica

City: Levoča (SVK)
Conductor: Igor Grega

 

Komorní chrámový sbor Šternberk

City: Šternberk (CZE)
Conductor: Tamara Margholdová

 

Chamber choir Glasis Markovci

City: Markovci (SLO)
Conductor: Ernest Kokot

 

Kopretiny ZUŠ Cheb

City: Cheb (CZE)
Conductor: Eva Kůrková

 

Mešani pevski zbor Gorenje

City: Gorenje (SLO)
Conductor: Katja Gruber

 

Mladinski Pevski zbor Mavrica

City: Tišina (SLO)
Conductor: Alenka Brulc-Šiplič

 

Modrásci

City: Litoměřice (CZE)
Conductor: Saša Pallasová

 

Otroški pevski zbor Planina pri Sevnici

City: Šentjur (SLO)
Conductor: Matej Romih

 

Páni kluci

City: Litoměřice (CZE)
Conductor: Václav Hanč

 

Pěvecký sbor města Vrbna pod Pradědem

City: Vrbno pod Pradědem (CZE)
Conductor: Leoš Sekanina

 

Pěvecký sbor Regina

City: Vodňany (CZE)
Conductor: Romana Rédlová

 

Pěvecký sbor Šternberk

City: Šternberk (CZE)
Conductor: Tomáš Nikl, Lucie Brázdová

 

Pěvecký sbor Vocantes

City: Přerov (CZE)
Conductor: Michal Sabadáš

 

Plamen

City: Přelouč (CZE)
Conductor: Anička Pokorná

 

Polský pěvecký sbor Hutnik

City: Třinec (CZE)
Conductor: Cezary Drzewiecki

 

Puellae Cantantes Bruntál

City: Bruntál (CZE)
Conductor: Jaroslav Číhal

 

Puellae Cantantes Litoměřice

City: Litoměřice (CZE)
Conductor: Roman Pallas

 

Rošťák

City: Přelouč (CZE)
Sbormistr: Anička Pokorná

 

Saulgrieži

City: Riga (LVA)
Conductor: Baiba Mangule

 

Singing Friends

City: Litoměřice (CZE)
Conductor: Roman Pallas

 

SZSU Ozvena

City: Trenčianske Teplice (SVK)
Conductor: Sergej Mironov

 

Ted Bodrum Koleji

City: Bodrum (TUR)
Conductor: Pinar Bircan

 

The Koç School Choir

City: Istambul (TUR)
Conductor: Dilek Sezgin

 

UC Choral Society

City: Cork (IRL)
Conductor: Thomas Doyle

 

Virum Schola Gregoriana Cardinallis

City: Warsaw (PLN)
Conductor: Michał Sławecki

 

Ženský pěvecký sbor Melodia

City: Návsí (CZE)
Conductor: Aleksandra Zeman