Participating choirs FOSO 2016

44th International Choir Festival of Songs Olomouc 2016

Alenášek

City: Olomouc (CZE)
Conductor: Ester Gallatová

Dětský pěvecký sbor Cantabile

City: Hranice na Moravě (CZE)
Conductor: Markéta Lásková

Dětský pěvecký sbor Jitřenka

City: České Budějovice (CZE)
Conductor: Elvíra Gadžijeva

Dětský sbor Brno

City: Brno (CZE)
Conductor: Mgr. Valeria Maťašová

Chlapecký sbor Bonifantes

City: Pardubice (CZE)
Conductor: Jan Míšek

Komorní sbor Plamen

City: Přelouč (CZE)
Conductor: Anna Pokorná

Mladinski pevski zbor OŠ Jakoba Aljaža Kranj

City: Kranj (SLO)
Conductor: Monika Donko

OPZ Junior Choir Maribor

City: Maribor (SLO)
Conductor: Manja Gošnik Vovk, Jasna Drobne

Pěvecký sbor gymnázia Benešov

City: Benešov (CZE)
Conductor: Jana Šeborová

Pěvecký sbor Cantica laetitia

City: Zlín (CZE)
Conductor: Josef Surovík

Pěvecký sbor Rošťák

City: Přelouč (CZE)
Conductor: Anna Pokorná

Pěvecký sbor Vocantes

City: Přerov (CZE)
Conductor: Michal Sabadáš

Plameňáci Šumperského dětského sboru

City: Šumperk (CZE)
Conductor: Tomáš Motýl

Puellae Budviciensis

City: České Budějovice (CZE)
Conductor: Elvíra Gadžijeva

Studánečka

City: Police nad Metují (CZE)
Conductor: Miriam Blažková

Studánka

City: Police nad Metují (CZE)
Conductor: Miriam Blažková

The Junior Girls Choir of Narva Choral School

City: Narva (EST)
Conductor: Nadezhda Kuznetsova

Collegium Musicum Berlin

City: Berlin (DEU)
Conductor: Donka Miteva

Dievčenský spevácky zbor Dolce Canto

City: Banská Bystrica (SVK)
Conductor: Martin Kašša

Dívčí pěvecký sbor SPgŠ Kroměříž

City: Kroměříž (CZE)
Conductor: Jiří Jablunka

Mužský sbor Bonifantes

City: Pardubice (CZE)
Conductor: Jan Míšek

Chorus Mittitur

City: Šternberk (CZE)
Conductor: Tamara Margholdová

Jugendkammerchor des Musikgymnasiums Schwerin

City: Schwerin (DEU)
Conductor: Bernd Spitzbarth

Komorní sbor Cantabile

City: Hranice na Moravě (CZE)
Conductor: Markéta Lásková

Mešani pevski zbor Cantemus

City: Kamnik (SLO)
Conductor: Alenka Podpečan

Pěvecké sdružení Martinů

City: Třinec (CZE)
Conductor: MgA. Michal Zátopek

Pěvecký sbor Křížkovský v Opavě

City: Opava (CZE)
Conductor: RNDr. Karel Holeš

Pěvecký sbor Regina

City: Vodňany (CZE)
Conductor: Romana Rédlová

Spevácky zbor Sursum Corda

City: Rosina (SVK)
Conductor: Bc. Tomáš Vrškovský, Dis. Art.

Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice

City: Pardubice (CZE)
Conductor: Tomáš Žídek