Participating choirs FOSO 2017

45th International Festival of Songs Olomouc 2017

 

Cantabilka ZUŠ Hranice

City: Hranice na Moravě (CZE)
Conductor: Markéta Lásková

 

Cantilena Geyermekkórus

City: Dorog (HUN)
Conductor: Krisztina Kovácsné Fódi

 

Carmen Fidei

City: Łomża (POL)
Conductor: Michał Rajewski

 

Coro Intermezzo

City: Moravia, San Jose (CRI)
Conductor: David Ramirez

 

Českobudějovický dětský pěvecký sbor Canzonetta

City:  České Budějovice (CZE)
Conductor: Petra Nová

 

Dětský pěvecký sbor Cantabile ZUŠ Hranice

City: Hranice na Moravě (CZE)
Conductor: Markéta Lásková

 

Dětský sbor Židlochovice

City:  Židlochovice (CZE)
Conductor: Valeria Maťašová Černohlávková

 

FMV ISIK SCHOOL’S CHOIR

City: Istanbul (TUR)
Conductor: Serap Caldiran Ersoy

 

Gloria Brunensis

City: Brno (CZE)
Conductor: Natalia Chirilenco

 

GLORIA Children’s Choir of the Zhytomyr Municipal Music School No.1

City:  Zhytomyr (UKR)
Conductor: Natalija Klimenko

 

Hanácký mužský sbor Rovina

City: Olomouc (CZE)
Conductor: Honza Žůrek

 

Háskólakórinn

City: Reykjavík (ISL)
Conductor: Gunnsteinn Ólafsson

 

Chorus Mittitur

City: Šternberk (CZE)
Conductor: Tamara Margholdová

 

Pěvecký sbor Colori

City:  Bučovice (CZE)
Conductor: MgA. Kateřina Schönová

 

Komorní sbor Plamen

City: Přelouč (CZE)
Conductor: Anička Pokorná

 

Lucky Voice Band

City: Prague (CZE)
Conductor: MgA. Lucie Freiberg, MBA

 

Mahidol University Choir

City: Bangkok (THA)
Conductor: Mr. Rit Subsombon

 

Mladinski pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje

City: Velenje (SLO)
Conductor: Tea Plazl

 

Pěvecký sbor Imbus

City: Prague (CZE)
Conductor: Jiří Adámek

 

Pěvecký sbor Kantilénka

City: Prague (CZE)
Conductor: Mgr. Iva Glaserová

 

Pěvecký sbor Kassiopea

City: Olomouc (CZE)
Conductor: Mgr. Hana Vyroubalová

 

Pěvecký sbor Lumen Pacov

City: Pacov (CZE)
Conductor: Petr Koronthály

 

Pěvecký sbor Ohniváček

City: Přelouč (CZE)
Conductor: Veronika Pokorná

 

Pěvecký sbor Rošťák

City: Přelouč (CZE)
Conductor: Anička Pokorná

 

Pěvecký sbor Vocantes

City: Přerov (CZE)
Conductor: Michal Sabadáš

 

Pěvecké sdružení Dalibor z. s.

City: Svitavy (CZE)
Conductor: PaeDr. Miroslava Ducháčková

 

Seoul Arte Woman’s Choir

City: Soul (KOR)
Conductor: Ms. Kim Kyoung-Mi

 

Septemthillis

City: Lipany (SVK)
Conductor: Gabriela Pintérová, DiS. art.

 

Studentský sbor Collegium Iuvenum

City: Český Těšín (CZE)
Conductor: Dr. Leszek Kalina

 

Svitavský dětský sbor

City: Svitavy (CZE)
Conductor: Mgr. Dana Pražáková

 

Vox Cantabilis

City: Jirkov (CZE)
Conductor: MuDr. Sylvie Palkosková

 

Ženski komorni zbor Vox Annae

City: Kamnik (SLO)
Conductor: Aleš Sedušak

 

Ženský komorní sbor Puellae Cantantes Bruntál

City: Bruntál (CZE)
Conductor: Anna Kurowska