Videozáznamy

Svátky Písní Olomouc 2017

Zahajovací a závěrečný koncert

 

Čtvrtek, 1. 6. 2017 18.00 Zahajovací koncert festivalu Svátky Písní Olomouc 2017

Vystupující sbory:

  • Coro Intermezzo (Kostarika)
  • Mahidol University Choir (Thajsko)
  • Seoul Arte Woman’s Choir (Jižní Korea)

 

Sobota, 3. 6. 2017 19.00 Závěrečný koncert – Soutěž o Absolutního vítěze festivalu Svátky Písní Olomouc 2017

Finalisté:

  • Pěvecký sbor Rošťák (Přelouč, CZE)
  • Mahidol University Choir (Bangkok, THA)
  • Coro Intermezzo (Moravia, San Jose, CRI)
  • Gloria Brunensis (Brno, CZE)
  • Seoul Arte Women’s Choir (Seoul, KOR)

 

Vystoupení doprovodného programu

 

Čtvrtek, 1. 6. 2017 14.00 Koncert pěveckých sborů: Mahidol University Choir (Thajsko), Coro Intermezzo (Kostarika)

 

Čtvrtek, 1. 6. 2017 16.30 Koncert pěveckých sborů: Septemthillis (Slovensko), Háskólakórinn (Island)

 

Pátek, 2. 6. 2017 13.30 Koncert pěveckého sboru: Seoul Arte Women’s Choir (Jižní Korea)

 

Sobota, 3. 6. 2017 16.00 Koncert pěveckých sborů: Pěvecký sbor Lumen Pacov (Česká republika) , Lucky Voice Band (Česká republika)

 

Záznamy vyhlášení výsledků

 

Pátek, 2. 6. 2017 15.30 Vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Dětské sbory

 

Sobota, 3. 6. 2017 17.00 Slavnostní vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Mládežnické a dospělé sbory

 

 

Svátky Písní Olomouc 2016

 

Zahajovací a závěrečný koncert

 

Čtvrtek, 2. 6. 2016 19.00 Zahajovací koncert festivalu Svátky Písní Olomouc 2016

Vystupující sbory:

  • The Junior Girls choir of Narva Choral School (Estonsko)
  • Jugendkammerchor des Musikgymnasiums Schwerin (Německo)
  • Collegium Musicum Berlin (Německo)

 

Sobota, 4. 6. 2016 18.00 Závěrečný koncert – Soutěž o Absolutního vítěze festivalu Svátky Písní Olomouc 2016

Finalisté:

  • Chlapecký sbor BONIFANTES (Pardubice, CZE)
  • Dívčí pěvecký sbor SPgŠ Kroměříž (Kroměříž, CZE)
  • Cantica Laetitia (Zlín, CZE)
  • Collegium Musicum Berlin (Berlín, GER)
  • Mešani pevski zbor Cantemus (Kamnik, SLO)

 

Vystoupení doprovodného programu

 

Čtvrtek, 2. 6. 2016 14.00 Koncertní maraton

Vystupující sbory:

  • Collegium Musicum Berlin (Německo)
  • Jugendkammerchor des Musikgymnasiums Schwerin (Německo)
  • The Junior Girls choir of Narva Choral School (Estonsko)

 

Záznamy vyhlášení výsledků

 

Pátek, 3. 6. 2016 15.00 Vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Dětské sbory

 

Sobota, 4. 6. 2016 16.00 Slavnostní vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Mládežnické a dospělé sbory

 

 

Svátky Písní Olomouc 2015

 

Zahajovací a závěrečný koncert

 

Čtvrtek, 4. 6. 2015 19.00 Zahajovací koncert festivalu Svátky Písní Olomouc 2015

Vystupující sbory:

  • Puellae Cantantes (Česká republika)
  • Ted Bodrum Koleji (Turecko)
  • Moravské děti (Česká republika)
  • Cantica Laetitia (Česká republika)
  • University College Cork Choral Society (Irsko)
  • Saulgriezi (Lotyšsko)

 

Sobota, 6. 6. 2015 18.00 Závěrečný koncert – Soutěž o Absolutního vítěze festivalu Svátky Písní Olomouc 2015

Finalisté:

  • Modrásci (Litoměřice, CZE)
  • Chór Miasta Białegostoku (Białegostok, PLN)
  • Komorni zbor Glasis (Markovci, SLO)
  • Virum Schola Gregoriana Cardinalis Stephani Wyszynski (Varšava, PLN)
  • International Choir of Prague (Praha, CZE)
  • Girls choir Spīgo (Jelgava, LVA)

 

Vystoupení doprovodného programu

 

Čtvrtek, 4. 6. 2015 10.00 Koncertní maraton

 

 

Čtvrtek, 4. 6. 2015 15.40 Přehlídka sborů

 

 

Záznamy vyhlášení výsledků

 

Pátek, 5. 6. 2015 15.30 Vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Dětské sbory

 

Sobota, 6. 6. 2015 16.00 Slavnostní vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Mládežnické a dospělé sbory

 

 

Svátky Písní Olomouc 2014

 

Festivalové koncerty

 

Čtvrtek, 5. 6. 2014 19.00 Zahajovací koncert festivalu Svátky Písní Olomouc 2014

Vystupující sbory:

  • Tamasek Junior College (Singapur)
  • University of Guam Singers (Guam, USA)
  • Veikkolan Viihdelaulajat Ry (Finsko)
  • Vocalisti Rostochienses (Německo)
  • Kammerchor Manila Quezon Ciy (Filipíny)

 

Pátek, 6. 6. 2014 19.00 Koncert festivalu Svátky Písní Olomouc 2014

Vystupují:

  • Brno Contemporary Vocal Ensemble (Česká republika)
  • Smyčcový orchestr Chordata Brno (Česká republika)

 

Sobota, 7. 6. 2014 18.00 Závěrečný koncert – Soutěž o Absolutního vítěze festivalu Svátky Písní Olomouc 2014

Finalisté:

  • Mešani pevski zbor Pomlad (Novo Mesto, SLO)
  • Vocalisti Rostochienses (Roztok, GER)
  • Tamasek Junior College (Singapur, SGP)
  • Mešani pevski zbor Svoboda (Šoštanj, SLO)
  • Kammerchor Manila (Quezon City, PHI)

Záverečné vystoupení:

  • University of Guam Singers (Guam, USA)

 

Záznamy vyhlášení výsledků

 

Pátek, 6. 6. 2014 15.00 Vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Dětské sbory

 

Sobota, 7. 6. 2014 15.00 Slavnostní vyhlášení výsledků Mezinárodní soutěže pěveckých sborů Mundi Cantant – Mládežnické a dospělé sbory

 

 

Svátky Písní Olomouc 2013

 

Festivalové koncerty

 

Čtvrtek, 6. 6. 2013 19.00 Zahajovací koncert festivalu Svátky Písní Olomouc 2013

Vystupující sbory:

  • Komornyj i detskyj chor Muzikalnoj školy no.24 St. Petersburg (Rusko)
  • Özel Atasehir Doga Koleji Korosu (Turecko)
  • Children’s Choir of Musamari Choral School (Estonsko)
  • Arctic Voices (Norsko)
  • De La Salle University Chorale (Filipíny)

 

Pátek, 7. 6. 2013 19.00 Koncert festivalu Svátky Písní Olomouc 2013

Vystupují:
Vystupující sbory:

  • Kicsinyek Szivárvány Kórusa (Maďarsko)
  • Sariyer Doga College Children’s Choir (Turecko)
  • Gaudium Cantates (Polsko)
  • Detskyj chor Garmonia (Rusko)
  • Vox Angelica (Švédsko)
  • Noorte Segakoor Vox Populi (Estonsko)

 

Sobota, 8. 6. 2013 18.00 Závěrečný koncert – Soutěž o Absolutního vítěze festivalu Svátky Písní Olomouc 2015

Finalisté:

  • Gaudium Cantates (Lubicz, PLN)
  • Syrinx Litoměřice (Litoměřice, CZE)
  • Children’s Choir of Musamari Choral School (Talinn, EST)
  • De La Salle University Chorale (Manilla, PHI)
  • Noorte Segakoor Vox Populi (Talinn, EST)