Harmonogram soutěže

Pátek 31. 5. 2019

Dětské sbory – sál Reduta

POROTA
Andrea Brown (GBR)
předsedkyně poroty
 
Rolandas Daugéla (LTU)
Milan Kolena (SVK)
Milan Motl (CZE)
Jan Pirner (CZE)
Jan Vičar (CZE)

D – Populární hudba

10:00–10:15  Modrásci (CZE)

A1 – Dětské sbory do 12 let

10:15–10:30  Music BoDo mladší (CZE)
10:30–10:45  IELEV 125th Year Children’s Choir (TUR)
10:45–11:00  Modrásci (CZE)
12:15–12:30  DPS Jiskřička (CZE)

A2 – Dětské sbory do 16 let

12:30–12:45  Štývarův dětský sbor (CZE)
12:45–13:00  Baiterek (KAZ)
13:00–13:15  Mládežnický sbor Karla Dvořáčka (CZE)
13:30–13:45  DPS Cantabile ZUŠ Hranice (CZE)
13:45–14:00  DPS Studánka (CZE)
14:00–14:15  Atlantic Girls Choir (CAN)

E – Soudobá hudba

14:15–14:30  Baiterek (KAZ)

Sobota 1. 6. 2019

Mládežnické a dospělé sbory – sál Reduta

POROTA
Branko Stark (HRV)
předseda poroty
 
Rolandas Daugéla (LTU)
Cool-jae HUH (KOR)
Blanka Juhaňáková (SVK)
Milan Kolena (SVK)
Jan Pirner (CZE)

A4 – Dospělé sbory – smíšené (S, A, T, B)

9:00–9:20  Medical University of Gdansk Choir (POL)
9:20–9:40  Orbis Pictus Ostrov (CZE)
9:40–10:00  Choir of Martime University of Szczecin (POL)
10:00–10:20  UCSI University Chamber Choir (MYS)
10:20–10:40  Mixed Choir Sedyanka (BGR)
11:20–11:40  Pěvecký sbor města Vrbna pod Pradědem (CZE)
11:40–12:00  Choir of the University of Economics in Katowice (POL)

A5 – Dospělé sbory – stejné hlasy (S, S, A, A / T, T, B, B)

13:20–13:40  Pěvecké sdružení slezských učitelek (CZE)
13:40–14:00  Kassiopea (CZE)
14:00–14:20  Dětský pěvecký sbor Primavera (CZE)

E – Soudobá hudba

14:30–14:50  Choir of Medical University of Białystok (POL)
14:50–15:10  Choir of Martime University of Szczecin (POL)

A3 – Mládežnické sbory

15:10–15:30  Pěvecký sbor Konzervatoře v Teplicích (CZE)
15:30–15:50  Altitudo (CZE)

Mládežnické a dospělé sbory – sál ANAG, Palác Bohemia

POROTA:
Andrea Brown (GBR)
předsedkyně poroty
 
Anjana Abraham (IND)
Jakub Martinec (CZE | CAN)
Gabriel Rovňák (SVK)
Ian Lim Kean Seng (MYS)
Jan Vičar (CZE)

D – Populární hudba

10:00–10:20  Altitudo (CZE)

C – Folklór

10:20–10:40  Saulgriezi (LVA)
10:40–11:00  Pjevački zbor Josip Vrhovski Nedelišće (HRV)

B – Duchovní hudba

11:00–11:20  Mladost (CZE)
11:20–11:40  Choir of Medical University of Białystok (POL)
13:00–13:20  Dětský pěvecký sbor Primavera (CZE)
13:20–13:40  Komorní sbor Florian (CZE)
13:40–14:00  Choir of the University of Economics in Katowice (POL)
14:00–14:20  Auris Brunensis (CZE)

A6 – Komorní sbory

14:30–14:50  Ženský komorní sbor Floriana (CZE)
14:50–15:10  Hekal (CZE)

B – Duchovní hudba

15:10–15:30  Pěvecký sbor města Vrbna pod Pradědem (CZE)

A6 – Komorní sbory

15:30–15:50  Komorní sbor Florian (CZE)