Anjana Abraham

Anjana Abraham je zakladatelkou a uměleckou vedoucí Vzdělávacího centra pro výtvarné umění Anpal (Kochi, India). Jakožto dirigentka, zpěvačka (mezzo soprano) a učitelka ráda pracuje s kostelními, školními i ochotnickými sbory. A. Abraham bylo uděleno čestné členství v Asociaci chorvatských sbormistrů a čestný titul Maestra Mentor. Také bývá zvaná do porot mezinárodních soutěží pěveckých sborů.

A. Abraham získala titul Master of Music (Magistr hudby) v Hudební výchově na Bostonské konzervatoři (M.M.Ed) v roce 2017, kde zároveň dostala Cenu za slibného nového učitele hudby (2016) a Cenu za hudební výchovu (2017). Během jejího studia na Singapurské univerzitě managementu se stala roku 2009 nositelkou Ceny za excelenci v umění pro univerzitní studenty.

Působí jako ředitelka Veřejné školy Nava Nirman od roku 2011. A. Abraham také vede programy oddělení múzických umění. Její láska k hudbě ji zavedla mimojiné do Polska, Ruska, Indonésie, České republiky, Singapuru, Chorvatska a USA. Je také zapálenou fotografkou – zaměřuje se na poznávání přírodních krás.

Zpět